• Giriş
  • Kayıt Ol

brkkyb

İsim
: Burak K.
Kayıt Tarihi
: 17 Aralık 2021
Son Giriş
: 1 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Merhaba. Gazi Üniversitesi - Radyo Televizyon ve Sinema mezunuyum. 8 yıl önce başladığım editörlük kariyerimde, teknoloji, genel kültür, web, film, sektörel ve haber içeriği başta olmak üzere ihtiyaç olan tüm alanlarda çalışmaya devam ediyorum. Neredeyse her konuda SEO uyumlu özgün içerik üretmekteyim. Çalışmalarımı yaparken çok sayıda kaynaktan yararlanıp en zengin ve yararlı içeriği oluşturmaya gayret ediyorum. Bu anlamda müşteri taleplerini karşılama konusunda da karşılıklı bir güven içerisinde çalışmalarımı sürdürüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Mesajlarınıza hızlı bir şekilde görüp dönüş yapıyorum ve teslim süresinde içerikleri sorunsuz teslim ediyorum. Lütfen sipariş oluşturmadan mesajla iletişime geçerek müsaitlik durumuna ilişkin bilgi alınız. 

Merhaba. Adım Burak Kaya. Araştırmaya ve öğrenmeye olan ilgimle hobi olarak başladığım içerik üretimini 8 yıldır freelance ve kadrolu olarak birçok sitede devam ettirdim.

İlgi alanlarım olan bilim teknoloji, kültür sanat, yaşam, internet, haber içerikleri başta olmak üzere ihtiyaç olan neredeyse her alanda şimdiye dek çalışmalar yürüttüm.

Hazırlamış olduğum projelerde her zaman önceliğim, SEO uyumlu, özgün, bütünsel, anlaşılır, kompozisyon odaklı ve müşteri isteğini önceleyen çıktılar almak oldu. Bu anlamda hazırladığım içerikler konusunda tam bir güven içerisinde çalıştım. 

İcerik.net adresinde de içerik talebi olan kişilerin isteği doğrultusunda kaliteli ve özgün içerikler üretmeyi sürdürüyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (42)

turana
16 Ağustos 2022 12:08 tarihinde gönderildi.

Başarılı

lingua_point
31 Temmuz 2022 00:18 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

nasufo
20 Temmuz 2022 11:26 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

erbain
6 Temmuz 2022 11:48 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim kardeşim

guvens
1 Temmuz 2022 09:33 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık.

Whatsapp Destek - icerik.net