blogger_65

İsim
: Abdullah B.
Kayıt Tarihi
: 5 Mayıs 2020
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Ben Abdullah. İngilizce Öğretmeniyim. 4 yıllık yaptığım mesleğin yanında üniversite yıllarımdan beri çeviri ve içerik üretimi hizmeti sunmaktayım. Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye çeviri yapabilirim. Bunun dışında uzun yıllardan beri gelen okuma alışkanlığım sayesinde içerik üretebiliyorum. Şimdiye kadar genellikle blog siteleri için birçok farklı konuda içerik ürettim. İstediğiniz kriterlere uygun, SEO uyumlu içerikler üretebilirim. Dilediğiniz farklı konularda gerekli içerik araştırması yaptıktan sonra yine dilediğiniz uzunlukta makaleler yazabiliyorum. Yazdığım makaleler sadece teknik anlamda SEO uyumlu olmuyor aynı zamanda okuyucuyu bilgilendiren veya eğlendiren tarzda oluyor. Bundan dolayı ürettiğim içerikler sayesinde fazlaca fayda göreceksiniz.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ben Abdullah. 

İngilizce Öğretmeniyim. 4 yıllık yaptığım mesleğin yanında üniversite yıllarımdan beri çeviri ve içerik üretimi hizmeti sunmaktayım. Türkçeden İngilizceye veya İngilizceden Türkçeye çeviri yapabilirim. Bunun dışında uzun yıllardan beri gelen okuma alışkanlığım sayesinde içerik üretebiliyorum. Şimdiye kadar genellikle blog siteleri için birçok farklı konuda içerik ürettim.

İstediğiniz kriterlere uygun, SEO uyumlu içerikler üretebilirim. Dilediğiniz farklı konularda gerekli içerik araştırması yaptıktan sonra yine dilediğiniz uzunlukta makaleler yazabiliyorum. Yazdığım makaleler sadece teknik anlamda SEO uyumlu olmuyor aynı zamanda okuyucuyu bilgilendiren veya eğlendiren tarzda oluyor. Bundan dolayı ürettiğim içerikler sayesinde fazlaca fayda göreceksiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.