blgolmz

İsim
: Bilge Ö.
Kayıt Tarihi
: 25 Mayıs 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Çeşitli konularda fikirlerimi açık ve akıcı şekilde ifade etme yeteneğimi yazarlığa aktarmak istiyorum . Yazılarımın çeşitli insana farklı yerlerden dokunacağına inanıyorum. Günlük hayatta kendimi kolay ve net ifade edebildiğime inanıyorum ve bu özelliğim sayesinde farklı konularda yazarak düşüncelerimi aktarmayı seviyorum.Aynı zamanda meraklı yapım sayesinde okumayı , bilgi edinmeyi ve yorum yapmayı severek yapıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda detaylarını verdiğiniz konu çerçevresinde okuyanı yazıya bağlayan , seo uyumlu olan ve dikkat çekici kendime ait tarzımla istediğiniz süre içerisinde yazıyı teslim edebilirim. Farklı ve çeşitli konulardaki merakım sayesinde hayal gücüm ve kelimeleri şekillendirme kabiliyetim sayesinde özgün , merak uyandıran ve etkileşim sağlayacak , çoğu insanda fikir uyandıracak yazılar yazabilirim. 

Konuya farklı açılardan yaklaşarak okuyucuyu bağlayan , alt başlıklarda inceleyerek yazılar yazıyorum. Bunun dışında talebiniz doğrultusunda farklı yazım tarzlarına açığım ve kendime güveniyorum. Hayatımda da uyguladığım disiplin sayesinde aksamalara yer olmayan , keyifli çalışmalar yapabiliriz. 

Yazacağım yazı hakkındaki isteklerinizi açık ve detaylı şekilde bana iletmeniz yeterlidir. Bunun ardından istenilen zamanda , talep gören ve takipçi sağlayan yazılar teslim edeceğime emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.