blacksirius

İsim
: Melis C.
Kayıt Tarihi
: 15 Haziran 2019
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Lisede yazmaktan keyif aldığımın farkına vardım. Edebiyat hocalarımın da kalemimin güçlü olduğunu söylemesi üzerine birçok kompozisyon yarışmasına katıldım ve dereceler elde ettim. Gündemle yakından ilgili ve araştırmaktan keyif alan tabiri caizse bilgiye aç bir yapıya sahibim. Bu yüzden nerede nasıl olduğu fark etmeksizin elime geçen her şeyi okuyup farklı konularda bilinçlenmeye çalışırım. Belki de bu bilgiye açlık bana yazma hevesi vermiştir. Sadece üretilenleri tüketmek değil, kendim de bir şeyler üretip insanların tüketmesi için sunmak istemişimdir. Birlikte güzel şeyler üreteceğimize inanıyor ve sizlerle güzel yazılar paylaşmayı planlıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sorumluluk sahibi ve yazmayı seven bir insanım. Bu yüzden yapacağım şey benim için bir işten ziyade hobi olacaktır. Konuyla ilgili tüm detaylara hakim olduğum takdirde birlikte çalışmaktan keyif alacağımıza inanıyorum. Dileğiniz üzerine konuyu başlıklara bölebilir veya tek bir paragrafta tüm istenilenleri toparlayabilirim. 

Birlikte çalışmalıyız çünkü uyumlu, dikkatli bir insanım ve kalemimin gücünü sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağıma inanıyorum.

Ayrıca daha önce bir uygulama için tanıtım yazısı yazmıştım referanslarımdan erişebilirsiniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.