blackclove

İsim
: Türkünay B.
Kayıt Tarihi
: 21 Temmuz 2018
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

19 yaşında sosyal bir öğrenciyim. Araştıma yapıp yeni bilgiler edinmeyi ve bunu insanlarla paylaşmayı severim. Film kültürüm gelişmiştir, bilindik filmler dışında kendi beğenilerime göre, kıyıda köşede kalmış filmleri ayıklayıp izlemek hoşuma gider. Fotoğraf çekmeyi severim. Aynı zamanda ,kısa film ağırlıklı, film senaryoları yazıyorum. Beslenme alanında çok fazla araştırma yaptım, hala yapıyorum ve kendi deneyimlerimden kalan bir tecrübeye sahibim. Son 3 yıldır ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum ve 3 kardeşe sahip olduğum için çocuklar hakkında ufak tefek tecrübelere sahibim. Kitap okumayı çok severim. Hollandaca çeviriler yapabilirim Bu platformda kendimi geliştireceğime ve sizlerle birlikte kaliteli işlere imza atacağıma inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizler için özgün, kaliteli,dikkat çekici ve kolayca anlaşılabilir içerikler üretmeye, bunları istekleriniz çerçevesinde gerçekleştirmeye hazırım.

Taleplerinizi daha açık ifade ederseniz iki taraf açısından da tatmin edici bir sonuca ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Özgünlük açısından makalelerime güveniyorum ve sizlerinde daha çok  dikkat çekmek için faydalanabileceğinizi düşünüyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.