biyazi

İsim
: Erhan K.
Kayıt Tarihi
: 26 Eylül 2019
Son Giriş
: 4 gün


Hakkımda

LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 80’lerin İstanbul’un da doğdum. Bir süre ziraat fakültesinde gözlemde bulundum, fakat bana uygun olmadığını görünce, maliye bölümüne de bakmak istedim en sonunda internet hayatı daha cazip geldi ve iş hayatıyla zevklerimi birleştirip internet hayatına girdim. Reklam yazarıyım. Sosyal medya kampanyaları, viral senaryolar, tanıtım, pazarlama alanlarında yazılar ve kreatif içerikler hazırlıyorum. İçerik sitelerinde editörlük yapıyorum. Ürün veya hizmetlerinize ilişkin farklı mecralarda kullanılmak üzere SEO uyumlu özgün içerikler hazırlayabilirim.


Fiyat Tarifesi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

SEO uyumlu, yüzde yüz özgünlükte, yazılar hazırlamaktayım. Özellikle reklam, habercilik ve sosyal medya içerik tecrübelerim ile isteğinize uygun olarak belirli mantık çerçevesinde hızlı ve özgün içeriklerim ile sizinleyim.

Reklam yazarı olarak, sosyal medya kampanyaları, viral senaryolar, tanıtım, pazarlama alanlarında yazılar ve kreatif içerikler hazırlıyorum. İçerik sitelerinde editörlük yapıyorum. Ürün veya hizmetlerinize ilişkin farklı mecralarda kullanılmak üzere SEO uyumlu özgün içerikler hazırlayabilirim. sosyal medya hesaplarınız için görsel destekli eğlenceli içerikler hazırlayabilirim veya aylık anlaşmalar ile sosyal medya hesaplarınıza içerik üretebilirim.


Sizlerin en iyi hizmeti alması için hergün kendimi geliştirirken sizlerin emeklerini en yukarı taşımak için yanınızdayım. Tercihiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Arnavutça Ve Makedonca Kiril Alfabesi ile makale yazabilirim, ilan broşür hazırlayabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

ysraydn35
17 Ocak 2020 16:57 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkür ederim indirdim şuan net bakamadım ama konu başlıkları oldukça iyi...