bilimci

İsim
: Emre Ş.
Kayıt Tarihi
: 21 Mayıs 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Üniversite öğrencisiyim. İmla kuralları ve doğru kelimelerin doğru yerlerde olmasına önem gösteririm. Belirli konular hakkında konuşmayı, yazmayı, bilgi edinmeyi ve insanları bilgilendirmeyi severim. Geniş perspektife sahip bir insanım. Bir konuya farklı bakış açılarından bakabilirim, bu da üzerinde durduğum konunun daha anlaşılır olmasını sağlar. Konu farketmeksizin her alanda da yazı yazabilirim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

En kısa sürede eksiksiz ve akıcı bir dille makalenizi hazırlayıp size ulaştırabilirim. Genel olarak sade ve net yazmayı tercih ederim. Gereksiz işlerden, laf kalabalığından kaçınırım. İlgi çekici yazılar yazabilirim. Yazılarımda tekrara düşmem. Kelimeleri milimetrik incelerim. Konu farketmeksizin araştırma yapıp uygun şekilde yazıya dökebilirim ve kesinlikle özgün bir içerik oluştururum. Kopya işlerden hoşlanmam.

Tanıtım konularındaysa detaylı incelemeler sağlayabilirim. Tanıtılacak malzemenin en ince detaylarına kadar inceler en ince detaylarını yazarım.

Kendime ait prensiplerim vardır. Meslek ahlakına sahip biriyim. İşlerimi yarım bırakmam, baştan savma yapmam. Her işin değeri benim için yüksektir. İkimizin de kesinlikle mutlu ayrılacağına eminim. Tercihinden dolayı sana pişmanlık yaşatmayacağıma emin olabilirsin. Uzun zaman boyunca belli başlı işler sebebiyle burada olamadım. Ama artık geri döndüm.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (18)

zgr
9 Temmuz 2020 14:05 tarihinde gönderildi.

Her zamanki gibi gene mükemmel iş çıkardı teşekkürler.

huseyinclk
7 Temmuz 2020 14:20 tarihinde gönderildi.

Başlıklar konusunda kendini geliştirmeli, yazı beklentimi tam olarak karşılamasa da bir kaç küçük dokunuşla düzeltildi. Kendini geliştirmeli

berkay1
7 Temmuz 2020 12:08 tarihinde gönderildi.

Kaliteli bir içerik olmuş.

kosebey
7 Temmuz 2020 11:07 tarihinde gönderildi.

Teşekkür Ederim

zgr
6 Temmuz 2020 12:25 tarihinde gönderildi.

Arkadaşla gene çalıştık olumlu bır referans +1