• Giriş
  • Kayıt Ol

betul34

İsim
: Betül A.
Kayıt Tarihi
: 3 Ekim 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Erciyes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ile birlikte eğitim bilimleri alanında çalışmalar hazırlıyorum. 2011 yılından beri çeşitli blog sayfalarında ve instagramda kitaplar, eğitim, sınav danışmanlığı ve öğrenci koçluğu gibi alanlarda içerikler ürettim. İçerik üreteceğim alanlar olarak eğitim, kişisel gelişim, genel kültür, film ve sosyal medya sayılabilir.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Eğitim, kariyer planlaması, sınavlar ve psikoloji üzerine özgün ve kullanılabilir makale içeriği oluşturabilirim. Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ile birlikte eğitim bilimleri alanında çalışmalar hazırlıyorum. 2011 yılından beri çeşitli blog sayfalarında ve instagramda kitaplar, eğitim, sınav danışmanlığı ve öğrenci koçluğu gibi alanlarda içerikler ürettim.  

İçerik üreteceğim alanlar olarak eğitim, kişisel gelişim, genel kültür, film ve sosyal medya sayılabilir. Lisans eğitimim bu konular üzerine olduğu için rahat ve hızlı çalışmam zamanında teslim etmemi sağlar. İçerikleri hazırlamadan önce sizden isteğim hazırlanacak içerikte istediğinizi bana tam, net ve eksiksiz şekilde ifade etmenizdir. 

Ürettiğim içeriklerin temel farkı bilimsel kökenlere sahip olması ve prestijle birlikte okunabilir bir kaynak sunmasıdır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net