• Giriş
  • Kayıt Ol

beste2

İsim
: Beste Ü.
Kayıt Tarihi
: 16 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2013’ten beri freelance metin yazarlığı yapıyorum, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü derece ile bitirdikten sonra çeşitli edebiyat, eğlence, ev dekoru dergilerinde yazılar yazdım. Bu esnada freelance olarak ajanslarda pek çok farklı konularda, farklı firmaların İnstagram, Youtube ve Facebook sayfalarının gelişmesi için SEO uyumlu içerikler yazdım. Aynı alanda freelance olarak çalışmalarımı halen sürdürmekteyim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Şimdiye kadar yazdığım tüm metinlerde ilerme sürecim ve içeriklerde dikkat ettiğim hususlar şu şekilde;

Dijital medya içeriklerinin güncelliğini takip ederek istekler ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda %100 orijinal içerikler üretiyorum. Verilen briefe ve ihtiyaçlara uygun metinlerimi son aşamada intihal ve yazım yanlışı testlerinden geçirerek teslim ediyor, belirlenen içerik üzerinde yazdığım yazılarımda pek çok farklı kaynak ve literatür araştırmaları yaparak bu şekilde metnin tamamının özgün, doğru ve güvenilir olmasını sağlıyorum. İçeriklerimin tamamını -bölümümün de etkisiyle- Türkçeye ve Türk dil bilgisi kurallarına tamamıyla uygun bir şekilde kaleme alıyorum. İçerik yazmak ve üretmek, Türk dil bilgisi kurallarına hakim olmak çok severek ve tutkuyla yaptığım bir meslek. Bu sebeple 2012'den beri içerik üretmede hep kendimi geliştirmeye, alana ve konuya uygun yazılar sunmaya özen gösteriyorum. Türkiye'nin yurt dışı kaynaklı en önemli iki firmasının 2 yıldır içerik üreticiliğini yapıyorum. Günlük/haftalık veya aylık çizelge belirleyerek İnstagram/Facebook ve web site içeriklerinin tamamını sürekli değişen ve yenilenen uygulamalarla beraber müşterilerime sunuyorum.

Çalıştığım her şirketin veya firmanın kendine özel çalışma prensipleri olduğunun farkındayım, bundan dolayı yukarıda bahsettiğim çalışma programının dışındaki farklı yazım programlarınıza uyum sağlayabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Video İçerik

Müşteri Yorumları (1)

musatopal
9 Ocak 2021 03:32 tarihinde gönderildi.

Harika

Whatsapp Destek - icerik.net