• Giriş
  • Kayıt Ol

berre_ince

İsim
: Berre İ.
Kayıt Tarihi
: 6 Ocak 2019
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisiyim. İlk başlarda yaptığım seramik heykellerime manifestolar yazıyordum ve bu yazılarım daha sonra hobime dönüştü. Yazı yazma hevesim şuanda yeni yeni para kazanmaya başladığım alan oldu. Moda, sanat, spor, güncel konular ve akademik alanda yazılar yazmaktan hoşlanıyorum ve siz değerli içerik.net kullanıcıları ile buluşmak için sabırsızlanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"berre_ince" Örnek İçerikleri

  • Yeni Microsoft Office Word Belgesi

Hizmet Açıklaması

İsteğe bağlı olarak seo uyumlu özgün içerikler üretebilirim. Bu sayede sitenizi en üst sıralarda, daha güçlü kılacak ve siteniz yeni ziyaretçiler kazanacaktır. Gereken şey ise çok basit; makalelerde bana ne istediğinizi açıkça ve tüm detaylarıyla belirtmek olacaktır. Böylelikle ben sizlerin ne istediğini anlayıp, gerekli araştırmalarımı yapıp size en uygun ve özgün olacak şekilde makaleler üretebilirim.

Peki neden beni seçmelisiniz?

Sürekli okuyan ve araştırmayı seven biriyim. Gerek akademik, gerekse günlük yazı diliyle yazabilirim. Yenilikçi yazı tarzlarına uyum sağlayabilirim. Özgün içerik üretebilirim. Rahat okunabilmesi için yazılarımda gerekli vurgulamaları ve paragraf atlamalarını yapabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net