berkay30

İsim
: Berkay K.
Kayıt Tarihi
: 21 Kasım 2021
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Öğrenci olduğum için bu işten para kazanmak istiyorum. Kendi çapımda şiir, kitap, söz (şarkı) yazmaya çalışıyorum. Yazdıklarımı arkadaşlarımla paylaştığım zaman, olumlu cevaplar alıyorum. Bu cevaplar da beni bu duruma itti. Maddi durumum olmadığı için şansımı denemek istedim. Elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz. İlk defa bu tarz sanaldan yazılar yazacağım için hem heyecanlıyım hem mutluyum. Teşekkür ederim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Her türlü konuyu düşüncemin yettiğince yorumlarım,açıklarım.Güveninizi boşa çıkarmamaya çalışırım.Öğrenci olduğum için haliyle maddi durumum da yerinde değil.Aileme de fazla yük olmak istemiyorum,kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıyorum.İnternette gezerken bu siteye denk geldim ve dedim ki neden olmasın.

Başta bahsettiğim gibi her türlü konuyu yorumlarım,açıklarım.Ayrıca şiir,makale,şarkı sözü,kitap (roman(polisiye)) yazmaya çalışırım.Yaptıklarım ve yazdıklarım beğenilir olduğu için bu işe girmeye karar verdim.Hakkım neyse onu yansıtırım emin olabilirsiniz.Teşekkür ediyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.