berkay17

İsim
: Berkay B.
Kayıt Tarihi
: 24 Nisan 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba, bir öğretmen adayıyım. Eğitim, sağlık, tarih ve spor alanlarına ilgim var. Bu alanlarla ilgili mecralar takip etmekte ve araştırmalar yapmaktayım. Makale yazmaya karşı bir ilgim vardı. Bu fırsatı İçerik.net sayesinde buldum ve bu yolla ilgimi gerçekleştirmek istiyorum. Bu konuda başarılı olacağıma inanıyorum. Gelişime açık bir insanım ve bu konuda da kendimi daha da geliştireceğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Sizlere de ilgi duyduğum bu fırsatı kullanarak özgün bir hizmet sunabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Birlikte Çalışmak Size Çok İyi Gelecek!

Merhaba, araştırmacı ve okuyucu kişiliğimle, istediğim konularda çalışma yapar ve içerik üretebilirim. Sizinle birlikte çalışmak isterim. Sizlerin isteği doğrultusunda, istediğiniz konuda özgün içerikler üretebilirim, etkin yorumlar yazabilirim. Seo uyumlu bir şekilde güvenilir ve kaliteli içerikleri sizlere sunabilirim. İçeriklerimi hazırlarken Türkçe dil bilgisi kurallarına, yazım kurallarına, vurgulamalara dikkat ederek, konu başlıklarına uygun çalışma yapmaktayım. Benim için sizlerin istekleri çok önemlidir. Ne istediğinizi, nasıl olmasını istediğinizi, ayrıntılı bir şekilde bana belirtmeniz çok önemlidir.

Neden Ben?

Belirtmiş olduğum araştırmacı ruhumla, bilgi edinme becerimi, içerik üretebilme yeteneğimi kullanarak, bu işe yüreğimi koyarak büyük bir özveri ile çalışıyorum. Sizin için de kaliteli içerikler üretebilecek, size okuyucu kitleleri kazandıracak, müşteri çekmenizi sağlayacak gerekli olan tek şey, benim gibi biriyle çalışmak olacaktır.

Benimle Çalışmak Size Ne Kazandırır?

- Kaliteli sayfa üretmede sizi öne çıkarır.

- Size daha fazla ziyaretçi ve okuyucu çeker.

- Aynı türden sayfalara karşı sizi güçlü yapar.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.