• Giriş
  • Kayıt Ol

berfince

İsim
: Berfin G.
Kayıt Tarihi
: 15 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

MERHABA BEN BERFİN 18 YAŞINDAYIM BUGÜNE KADAR KENDİMİ HEP ARAŞTIRMACI RUHUMLA BİLDİM VE BUNUN DA BANA FAYDASINI HEP GÖRDÜM ŞİMDİLERDE DAHA ÇOK GÖRÜYORUM. 2014 YILINDAN BERİ HOBİ OLARAK KENDİMCE MAKALELER YAZIYORUM. ÖZELLİKLE İZLEDİĞİM FİLMLER, OKUDUĞUM ROMANLAR, ÜZERİNDE ARAŞTIRMA YAPTIĞIM BİRKAÇ DİYET KONUSUNDA… BUNLARI DA İÇERİK.NET ÜYELERİYLE PAYLAŞMAKTAN GURUR DUYARIM. GEREK OKUDUĞUM BÖLÜM OLAN BESLENME VE DİYETETİK ALANINDA GEREKSE KENDİ TECRÜBELERİM, ARAŞTIRMALARIM KONUSUNDA OLUŞTURACAĞIM MAKALELERİ SİZLERE SUNMAK İSTERİM.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

MERHABA BEN BERFİN 18 YAŞINDAYIM BUGÜNE KADAR KENDİMİ HEP ARAŞTIRMACI RUHUMLA BİLDİM VE BUNUN DA BANA FAYDASINI HEP GÖRDÜM ŞİMDİLERDE DAHA SIKLIKLA GÖRÜYORUM. İÇİMDE ÇOĞU ZAMAN OLUŞAN MERAK DUYGUSU KAFAMDA SORULAR YARATTI VE BU SORULARIN CEVABI İSE HAYATIN İÇERİSİNDEYDİ. BÜTÜN SORULARIMA CEVAP BULABİLDİM Mİ EVET BÜTÜN CEVAPLAR, BENİ TATMİN ETTİ Mİ KISMEN... BENİM GİBİ HAYATIN HER ALANINDA KENDİNİ BİR YERLERDE GÖRENLER VARSA ONLARLA BU YOLU YÜRÜMEKTEN GURUR DUYARIM. ŞİMDİLİK BİR YOLCULUĞA BAŞLIYORUZ HEYECANLIYIM BU HEYECANIMI HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEK İSTEMİYORUM. MAKALE YAZMAK EMİNİM Kİ BENİ DAHA DA KAMÇILAYAK VE DAHA ÇOK ARAŞTIRACAĞIM BUNU DÜŞNMEK BİLE BANA MUTLULUK VERİYOR. KEŞKE ŞU AN BİLE HİSSETTİKLERİMİ KARŞIMDAKİ KİŞİYE AKTARABİLSEM. AMA BİRAZ DAHA SABRETMEM LAZIM. O ZAMAN KALEMİM TÜKENENE KADAR YAZMAYA DEVAM BENİ ANCA BU DURDURUR. 

GEREK OKUDUĞUM BÖLÜM OLAN BESLENME VE DİYETETİK ALANINDA GEREKSE KENDİ TECRÜBELERİM, ARAŞTIRMALARIM KONUSUNDA OLUŞTURACAĞIM MAKALELERİ SİZLERE SUNMAK İSTERİM.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net