• Giriş
  • Kayıt Ol

berfin21

İsim
: Berfin Y.
Kayıt Tarihi
: 6 Aralık 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Hepinize merhaba. Adım Berfin ve lisans öğrenciyim. Daha önce hizmet kısmında da belirttiğim gibi makale yazısı geçmişim yok. Öğrenci olduğum için yazı yazmak konusunda tecrübeliyim. Boş vakitlerimde hem insanlara yardım etmek hem de kazanç sağlamak istiyorum. İstedikleriniz doğrultusunda yardımcı olmak isterim. Belirttiğim gibi makale yazısı geçmişim yok ancak isteklerinizi belli eden örnek yazılar gönderirseniz yazı hazırlamam çok daha kolay olur. Beni tercih ederseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Herkese merhaba adım Berfin,

Öncelikle bu uygulamada yeniyim ve daha önce profesyonel makale yazısı geçmişim olmadı. Ancak üzerine seçtiğim konularda kalemimin iyi olduğunu düşünüyorum.Düzeltmemi istediğiniz bir şey olduğunda lütfen benimle iletişime geçin.Makale geçmişim olmasa da daha önce topluluklar için yazı hazırladım ve birçok kompozisyon yazdım.

Yapmamı istediğiniz yazılara benzer örnekleri benimle paylaşma şansınız varsa memnun olurum böylece isteğinize daha uygun yazı hazırlayabilirim. Hazırlık öğrencisiyim talebiniz doğrultusunda edebi dili ağır olamayan İngilizce yazıları da hazırlayabilirim. Ancak yine de öğrenci olduğum için sitede aktifliğim konusunda henüz bilgi veremem.Zaten benimle çalışmak istediğiniz zaman süreyi uygun bir biçimde ayarlayabileceğimizi düşünüyorum.Eğer istediğiniz konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilsem sizi bunun hakkında da bilgilendireceğim ki kimse zarara uğramasın.

Şimdiden benimle çalışmak isteyen herkese teşekkür ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net