• Giriş
  • Kayıt Ol

bcakdal

İsim
: Bedri C.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Merhabalar, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü mezunuyum. Mezuniyetim sonrasında farklı mağazalarda 10 ay kadar Müşteri Ve Satış danışmanı olarak çalıştım şuanda ise yaşam koçluğu yapmaktayım. Makale araştırmayı seven ve kendini sürekli geliştirmeye ve yeni bilgiler öğrenmeye meraklı bir insanım. Referanslarım mevcuttur. 6 aydır içerik yazarlığı yapmaktayım. Birçok konuda içerikler yazdım ve yazmaya devam ediyorum. İstenilen konu için içerik yazabilirim Seo uyumlu ve özgün olur. Özgünlük için program vardır. Referanslarım mevcuttur: https://plusfly.com/ https://www.zetrentacar.com/ spotdan.com https://www.sametaykin.com.tr/ https://dutlook.com/ maviumut.com


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"bcakdal" Örnek İçerikleri

  • Tüm Zamanların En Iyi Savaş Filmleri

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü mezunuyum. Mezuniyetim sonrasında  farklı mağazalarda 10 ay kadar Müşteri Ve Satış danışmanı olarak çalıştım şuanda ise yaşam koçluğu yapmaktayım. Makale araştırmayı seven ve kendini sürekli geliştirmeye ve yeni bilgiler öğrenmeye meraklı bir insanım.

Referanslarım mevcuttur.6 aydır içerik yazarlığı yapmaktayım. Birçok konuda içerikler yazdım ve yazmaya devam ediyorum. İstenilen konu için içerik yazabilirim Seo uyumlu ve özgün olur. Özgünlük için program vardır.

 Referanslarım mevcuttur:

https://plusfly.com/

https://www.zetrentacar.com/

spotdan.com

https://www.sametaykin.com.tr/

https://dutlook.com/

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net