batuhan3

İsim
: Batuhan B.
Kayıt Tarihi
: 14 Temmuz 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Üniversite hayatımın ilk yıllarında ek gelir yaratmak için başladığım içerik yazarlığına, evde kalmanın bir zorunluluk olduğu bu günlerde tekrar başlama kararı aldım. Makine mühendisliği bölümünde öğrenimimi sürdürüyorum. Kamp yapmayı sevmem ve yeni kültürler tanımaya karşı merakım sayesinde Türkiye'nin büyük bir bölümünün yanı sıra Avrupa'da 6 farklı ülkeyi gezme fırsatı yakaladım. Yaklaşık 13 yıldır gitar çalıyorum ve müzik teorisine hakimim. İngilizce çeviri yapabilirim. Özellikle bahsettiğim konular ile ilgili içerik üretme konusunda kendime fazlasıyla güveniyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.15 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyacınız olan konularda özgün içerikler üretebilirim. Çok fazla kitap okurum ve imla kurallarına takıntılıyım. Okunabilirliği yüksek olmakla birlikte ilgiyi artırabilirim. Gökçeada'da çok sakin bir hayat geçiriyorum ve dolayısıyla hiçbir zaman kısıtlamam yok.

Müzik sektörü ve enstrümanları, kitap önerileri veya incelemeleri, genel kültür, teknoloji, seyahat önerileri, eğitim, ekonomi, astronomi, film incelemeleri gibi farklı konularda kendime fazlasıyla güveniyorum. Ancak istediğiniz içerik belirttiğim konulardan farklı olsa da gerekli araştırmaları yaparak içerik oluşturabileceğime inanıyorum.

İçeriğinizi zamanında ve isteklerinize cevap veren bir şekilde ileten bir içerik yazarı arıyorsanız birlikte çalışabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.