• Giriş
  • Kayıt Ol

batoraz

İsim
: Barış T.
Kayıt Tarihi
: 29 Mart 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

1979 yılında İstanbul’da doğdum. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldum. 2010 yılında yazdığım 1 oyun İstanbul’da sahnelendi. Sahnelenmeyi bekleyen 1 oyun, 1 kısa oyun ve 1 kısa film senaryosu yazdım. Bu sıralar da yeni bir tiyatro metni üzerinde çalışıyorum. Şu an İzmir’de yaşıyorum. İçerik ajanslarının yanı sıra farklı platformlar üzerinden freelance içerik yazarlığı yapıyorum. Şu ana kadar yazdığım içerikler konusunda hiç kimseden negatif bir yorum almadım. İçerik.net üyeleri ile de güzel çalışmalar yapabileceğime inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bir internet siteniz mi var? Bu sitenin Google aramalarında üst sıralarda mı yer almasını istiyorsunuz ? Bunun için bir seo uzmanı ile görüşüp gerekli düzenlemeleri yaptırabilir ve tüm ayarlamaları belki de bir seferde tamamlatabilirsiniz. Ancak bu tonlarca para harcasanız dahi internet sitenizde yer vereceğiniz içeriklerin etkisine ulaşamayacaktır. Çünkü "İçerik kraldır." İçerik oluşturmak ise zor ve zahmetli bir süreçtir ve seo uzmanları pek bu konuda çalışmak istemezler. Hem onlar bilişimcidir ki uzmanlık alanlarında dahi olsa yazmak istemeyebilir/ yazamayabilirler hem de içerik, kendi içerisindeki seo uyumluluğunun yanı sıra zaman ve yetenek isteyen ayrı bir konudur.

 

Kopyalanmış ya da spinleme yapılmış bir içerik kullanmanız da google aramalarında bütün yatırımlarınıza göz ardı edip spam kategorisine girmenize neden olabilecek kadar kötü bir etki doğurabilir. Yeni, güncel, özgün, benzersiz  ve seo kriterlerine uygun içerik oluşturulması ise zaman, araştırma ve biraz da yetenek istiyor.

 

Zamanınız var, oturdunuz, araştırdınız veya bilgi birikiminizle birikim ve tecrübelerinizden yararlanarak yazdınız. Yeterli mi ? Sadece yazının orada olması da size fayda sağlamayabilir. Okuyucunun dikkatini çekecek, onu sıkmayacak ve sayfada kalma süresini uzatacak bir yazı yazmış olmanız gerekir. Bitti mi? Hayır! Tekrar yazmalısınız, tekrar...

 

Bu işlere ayıracak zamanım yok diyorsanız ben size yardımcı olabilirim. İstediğiniz miktarda ya da istediğiniz periyotlarda istediğiniz konularda özgün, ilgi çekici, benzersiz ve seo uyumlu makaleler ile sitenizi destekleyebilirim. Talep ettiğiniz hiçbir yazı düşük ücretler karşılığında başkalarına sipariş edilerek yazdırılmayacak, karşılıklı fikir alışverişi ile istediğiniz tarz ve üslup ile oluşturulacaktır. 

Konuları, anahtar kelimeleri ve periyotları siz belirleyin ya da siz sadece kaç adet makale istediğinizi belirleyin, sitenizin adresini verin, geri kalanını ben halledeyim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net