• Giriş
  • Kayıt Ol

basega13

İsim
: Barış K.
Kayıt Tarihi
: 29 Haziran 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar Uludağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret öğrencisiyim yaklaşık olarak 3 senedir makale ve içerik yazarlığı yapıyorum. Vereceğiniz konu ne olursa olsun kendi araştırmamı yapmadan asla yazmaya ve hazırlamaya başlamam Süre konusunda bir süre sıkıntısı bugüne kadar hiç yaşamadım istediğiniz tarihte kesinlikle elinizde olmuş olur. İsteğiniz zaman soru sorabilirsiniz 7/24 cevap veririm Çağımızda doğru bilgiye ulaşmak zor olmasına rağmen, doğru bilginin peşindeyim ve öğrendiklerimi ya da bildiklerimi tüm şeffaflığıyla içeriklerime aktarmaya hazırım.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda özgün içerikler üretebilir ve zamanında teslim edebilirim. Yazım ve imla kurallarında kendime güveniyorum. Yeni bilgiler edinmeye ve öğrenmeye açığım, konu hakkında doğru kaynaklarda sistemli ve kapsamlı araştırma yapıp, olabildiğince eksiksiz ve özellikle de önemli noktaları öne çıkararak; basit ve anlaşılır bir Türkçe ile özgün içerikler üretebilirim.  Teslim zamanında hassasım ve mümkün olan en kısa sürede içeriklerinizi teslim ederim. 

Buradaki amacım sizi tatmin edecek içerikler üretmenin yanı sıra kendimi geliştirmek.

Çağımızda doğru bilgiye ulaşmak zor olmasına rağmen, doğru bilginin peşindeyim ve öğrendiklerimi ya da bildiklerimi tüm şeffaflığıyla içeriklerime aktarmaya hazırım. Sevgiler.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net