basak3

İsim
: Başak T.
Kayıt Tarihi
: 30 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Merhabalar, ben Başak .Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Araştırmayı, okumayı, yazmayı ve öğrenmeyi çok severim. Yazı işlerine ilgim vardır. Bu yüzden bu tarz içerik sayfalarında yazı yazıyorum. İlgi alanlarım: Dünya Mutfağı, yemek pişirme sanatları, moleküler mutfak, bilim, felsefe, müzik, mitoloji, astronomi, tamirat, bahçe işleri ve kitaplar… Özellikle bu konular hakkında yazı yazmayı çok severim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SİPARİŞİNİZ VERMEDEN ÖNCE, LÜTFEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. İSTEDİĞİNİZ İÇERİKLERİ SİZE EN İYİ ŞEKİLDE SUNABİLMEM VE TESLİMAT SÜRESİNDE SIKINTI OLMAMASI AÇISINDAN AVANTAJ SAĞLAR. 

Yazdığım içerikleri oluştururken tek bir kaynaktan değil, birden fazla kaynaktan yararlanırım. Gerektiği takdirde yabancı kaynaklardan da faydalanarak içerikleri harmanlayarak yazıya dökerim. Talep ettiğiniz siparişleri hem Türkçe kaynaklar açısından hem de İngilizce kaynaklar açısından %100 özgün bir şekilde hazırlarım ve mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırırım. Ayrıca yazılarımı özenli bir şekilde yazarak yaptığım işi önemserim. Teslim ettiğim siparişlerde sorun olduğu takdirde, bana bildirdiğiniz an hızlı bir şekilde revize ederel teslim ederim. Bu zamana kadar yaptığım çalışmalarda olumlu referanslara sahip oldum.

 

Aldığım ücretten ziyade yazdığım içeriklerden memnun kalmanız beni çok mutlu eder. Beraber çalışmak ve güzel projeler elde etmek için, lütfen benimle iletişime geçiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (38)

ilhanugur
5 Mayıs 2021 14:13 tarihinde gönderildi.

emeğinize sağlık

ilhanugur
30 Mart 2021 18:55 tarihinde gönderildi.

teşekkürler hızlı teslimat için

ilhanugur
28 Mart 2021 14:43 tarihinde gönderildi.

emeğinize sağlık

ilhanugur
27 Mart 2021 23:48 tarihinde gönderildi.

hızlı teslimat için teşekkürler

ilhanugur
27 Mart 2021 19:02 tarihinde gönderildi.

yine çok güzel bir çalışma, teşekkürler