baris12

İsim
: Barış G.
Kayıt Tarihi
: 6 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Merhaba, ben Barış! Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv ve Sinema bölümü mezunuyum. Hali hazırda aynı üniversitede Sinema üzerine yüksek lisans yapmaktayım ve tez dönemi içerisindeyim. Akademik kariyerim dışında sektörde de sinema filmleri üreten bir ekibin üyesiyim. Kaçınılmaz olarak akademik yazım biçimleriyle fazlasıyla haşır neşirim. Yazdığım özgün metinlerde biçimin yanı sıra bilgiyi net, anlaşılır ve de açık bir şekilde aktarma konusunda titiz olduğumu belirtmek isterim.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yüksek Lisans tezimi yazdığım şu günlerde, vaktimin neredeyse tamamı çeşitli kaynaklar okumak, onları yorumlamak ve yazmakla geçiyor. Pandemi süresince de evden çalışmaya devam edeceğim. Bu nedenle bolca vaktimin olduğu bu günlerde farklı konularda da makale okuyarak ve yazarak zamanımı daha verimli hâle getirmeyi, bilgilenmeyi, bir adım daha ileri gidebilmeyi amaçlamaktayım. Yazı yazmak benim için büyük bir keyiftir. 

Konu sınırlaması yapmamaktayım. İstekleriniz doğrultusunda konuya ve mevzuata uyumlu makaleler yazabilirim.

Zamanında teslim etmek, akıcı bir üslup ve özgünlük sizin için ne kadar önemliyse benim için de o kadar önemlidir. Bilgim olan konularda sizin isteğinize uygun makale iletmenin yanı sıra bilgim olmayan konuları da heyecanla araştırmayı bekliyorum.

Noktalama işaretleri ve yazım yanlışlarına dikkat ederim, bu konuda şüpheniz olmasın.

Sizden tek isteğim, sorun yaşamamak adına, siparişlerinizi oluştururken detaylı bir şekilde mesaj üzerinden konuşarak karşılıklı bir iletişim hâlinde olmamızdır. Benimle çalıştığınız taktirde size faydam olacağını düşünüyorum. 

Hepinize sağlıklı günler, bol şanslar dilerim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.