balaeryilmaz

İsim
: Bala E.
Kayıt Tarihi
: 3 Nisan 2018
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

Türkçe öğretmeniyim, yabancılara Türkçe öğretimi alanında master yapıyorum. Dijital medya ile ilgili ve bu konuda bilgi sahibiyim. Yabancı dil öğretimi, akademik kaynaklar, kitaplar, dijital medya, blog , ve pazarlama üzerine içerikler üretmekten keyif alıyorum. Bilgi sahibi olduğum alanlarla ilgili üreteceğim içeriklerde kendime güveniyorum. Makalelerimi özgün ve SEO uyumlu olarak oluşturuyorum. Kullandığım anahtar kelimeleri ihtiyaca göre seçerek ürettiğim içeriklerin okunma oranlarını artırabiliyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyaçlarınıza SEO uyumlu içerikler oluşturabilirim.

Yazım-imla konusunda kusursuz içerikleri oluşturabilirim ve akıcılık anlamında kusursuz içerikler hazırlayabilirim.

İçerikleri oluştururken sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve  hedef  kitlenin yaş, cinsiyet, eğitim, sosyal ve ekonomik, psikolojik ilgi ve ihtiyaç durumuna göre, merak uyandıracak şekilde bilgilendirici,  okuyucuyu sıkmayacak şekilde eğlenceli, görsel ve başlık kullanımı ile  dikkat çekici ve gündemi takip eden örnekler ve bağlantılar ile  popüler içerikler oluşturmaya özen gösteririm.

İçerikleri oluştururken kendi eğitim alanım gereği yapacağım vurgularla okunurluk oranını yükseltip okuyucuyu , bağlı olduğunuz site içerisinde tutabilir, içerik hedeflerinizde planladığınız sonuçlara ulaştırabilir ve siteniz içerisinde gerekli yönlendirmeler kullanarak pazarlama süreçlerinize farklılıklar getirerek dönüşüm oranlarınızda etki eder seviyelerde kazanım sağlanmasına teşviklerde bulunabilirim .

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Çeviri Hizmetleri
Akademik Makale
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.