• Giriş
  • Kayıt Ol

bahar14

İsim
: Bahar K.
Kayıt Tarihi
: 29 Nisan 2021
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Üniversite mezunuyum. Boş zamanlarımda kitap okumayı, farklı bilgiler öğrenmeyi, bilgilendirici konularda belgesel izlemeyi seviyorum. Lise dönemlerinde şiirle başladığım edebiyat hayatıma farklı bir tür olan deneme ve makalelerle devam etmek istiyorum. Yazamayan her insanın eksik olduğu kanaatindeyim. Hepimizin yazacak bir şeyleri var ve ben de buradan başlamak istedim.. Herkesin hikayesinde başarılar..


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Farklı kaynaklardan doğru bilgiler edinip bu bilgiler ışığında özgün içerikler yazmayı tercih ediyorum. Ucu açık bırakılmış konular hakkında kendi fikirlerim ve bilgilerim doğrultusunda yorumlar yapıyorum. Genel olarak: mistik, mitolojik konularda, eğitim, sağlık, anne-çocuk, bebek gelişimi, tarih ve sanat tarihi gibi konularda makale ve deneme türü yazılar yazmayı seviyorum. TM bölümü, kamu yönetimi mezunuyum. 1000-2000 kelimelik yazılar yazabilirim. Kelime sayısına göre değişmekle birlikte genel olarak 2-3 iş günü içerisinde teslim edebilirim. Genelde çalışmalarımda farklı makaleler, bilimsel dergiler, video kaynakları ve kitaplardan yararlanıyorum. Akışı düzgün, anlatım bozukluğu olmayan, sade ve özgün içerikler yazıyorum. Süslü ve abartılı bir anlatım biçimi kullanmam istendiğinde belirtilmesi yeterlidir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (3)

srkncgn
17 Ocak 2023 22:08 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler başarılı bir çalışma olmuş ??

murat1
8 Eylül 2022 09:36 tarihinde gönderildi.

Bahar hanım işi söz verdiği sürede teslim etti. İstediğim ufak bir kaç değişikliği de çok kısa sürede halletti. Teşekkür ederim.

firat14
6 Eylül 2022 11:44 tarihinde gönderildi.

Çok başarılı

Whatsapp Destek - icerik.net