baburvina

İsim
: Babür K.
Kayıt Tarihi
: 13 Şubat 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

2013 yılından beri profesyonel olarak metin yazarlığı yapıyorum. Daha önce birçok firma, ajans ve web sitesine hizmet verdim. Yakın zamanda bir dijital pazarlama ofisinde çalıştım. Tıp, sağlık, eczacılık gibi özel uzmanlık gerektiren konular dışında hemen her konuda araştırma yaparak içerik üretebilirim. Temel prensibim, kaliteli iş çıkararak en kısa sürede teslim etmektir.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kişisel ya da kurumsal web siteniz için kaliteli ve SEO'ya uygun içerik üretebilirim. Talep ettiğiniz içerikleri yazmaya başlamadan önce, konuyu detaylı bir biçimde araştırırım ve belli bir seviyede hakim olduğumdan emin olduktan sonra yazmaya başlarım. Bununla birlikte, yazın süreci boyunca sizinle iletişime geçerek, taleplerinize göre kaliteli bir içerik üretebilirim

 

Neden Ben?

10 yılı aşkın bir yazın deneyimine sahibim. Bununla birlikte 2013 yılından beri geçimimi içerik yazarlığı yaparak sağlıyorum. Verilen konuyu detaylı bir biçimde araştırarak, etkileyici bir üslupla kaleme alırım. İçerik kalitesi konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan, ürettiğim içeriklerin web sitenize okuyucu çekeceğinden veya firmanızın tanıtımlarına katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.