• Giriş
  • Kayıt Ol

ayzerkisla

İsim
: Ayzer K.
Kayıt Tarihi
: 10 Ağustos 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2020 yılında başladığım yazıların temeli daha ilkokul zamanından gelen bir istekle başlamış oldu. Şu an için ajans içerisinde içerik editörlüğü yaparken diğer yandan freelance çalışarak farklı yerlerde de kendimi geliştirmek istiyorum. Genelde psikoloji, sinema, eğlence, gezi, diyet ve diğer konularda hemen hemen yazmaktan keyif alıyorum. Çalıştığım yerle sürdürdüğüm iletişim ile doğru orantılı olarak kendime olan güvenimle beraber blog içeriklerinde iyi olduğumu düşünüyorum. Siz değerli içerik.net kullanıcıları ile daha iyi iletişimle birlikte güzel işler başaracağımızı düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo alanında deneyimli olduğumdan içeriklerinizi özgün ve web sitesinde üst plana çıkaracak içerikler üretebilmekteyim. anahtar kelimenin de önemi ile alt başlıklar dahilinde konu bütünlüğü ve akıcılık sağlayarak kaliteli içerik oluşturmaktayım.

Kendi iş disiplinim gereği koordineli çalışma ile iletişime de önem vererek güzel bir çalışma süreci oluşturabileceğimizi düşünüyorum.

Genel bir okuyucu kitlesi oluşumuna önem verdiğimden yeni okuyucuların da dikkatini çekebileceği içerikleri oluşturmak her zaman önceliğimdir. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net