• Giriş
  • Kayıt Ol

aysesz

İsim
: Ayşe E.
Kayıt Tarihi
: 4 Mart 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Makale siparişi vermek istediğinizde benimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzun yıllardır makale ve içerik yazarlığı yapıyorum. İçerikleri oluştururken anahtar kelimelere dikkat ediyor ve %100 özgün olacak şekilde oluşturuyorum. Türkçe Öğretmenliği lisans alanını tamamladım ve Türkçe öğretmeni olarak çalışıyorum. Günlük 10.000 kelime ve üzerinde içerik üretebilme yeteneğine sahibim. Tüm içerikleri noktalama işaretlerine ve paragraf-cümle yapısına dikkat ederek oluşturuyorum. İçerikleri istediğiniz üslup ve tarzda oluşturarak zamanında teslim ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"aysesz" Örnek İçerikleri

  • Demans Nedir? Belirtileri ve Çözüm Yöntemleri Nelerdir?

Hizmet Açıklaması

Tüm içeriklerinizi istekleriniz doğrultusunda SEO uyumlu olacak şekilde oluşturuyorum. Tüm içerikler farklı kaynaklardan araştırma yapılarak ortaya çıkarılır. Ayrıca tüm içeriklerde anahtar kelime dağılımına ve başlık oluşturmaya dikkat ediyorum. İçeriklerinizi istemeniz halinde stok fotoğraflarla oluşturabilir ya da farklı şekillerle düzenleyebilirim. 

Günlük 10.000 kelime üzerinde makale yazabilme kapasitesine sahibim. Özellikle toplu siparişleri oldukça hızlı bir şekilde tamamlayabilirim.

Makaleleri istediğiniz herhangi bir konuda oluşturabilirim. Ancak genel olarak içerik üretmekten zevk aldığım alanlar şunlar:

- Sağlık,

- Eğitim,

- Çocuk psikolojisi,

- Psikoloji,

- Ekonomi ve Finans,

- Güncel Konular,

- Liste İçerikler,

- Edebiyat,

- Otomobil,

- Emlak gibi konulardır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net