aysesahin

İsim
: Ayşe N.
Kayıt Tarihi
: 22 Mart 2018
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

19 Mayıs Üniversitesi Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Bölümü'nden mezun oldum. Metin yazarlığı yapmak bana daha çok keyif verdiği için kendi mesleğim yerine bu işi yapıyorum. Günümün büyük bir kısmı araştırma yaparak ve kitap okuyarak geçiyor. Müşterilerimin yazdığım içeriklerden memnun kalması beni mutlu ediyor. Bu yüzden elimden geldiğince müşterilerimin isteklerine uygun yazılar yazmaya çalışıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Metin yazarlığı konusunda yaklaşık 2 yıllık bir tecrübeye sahibim. Birçok farklı platformda çalıştım. Son dönemlerde özellikle Zingat, Koçtaş ve Elele için fazla sayıda içerik ürettim. Ürün tanıtımı, kadınlara özgü konular ve emlak alanında kısa sürede seo uyumlu, tamamen özgün içerikler üretebilirim. Bu konular dışında da ilgili olduğum konular bulunuyor. Sağlıkla alakalı bir bölümde okuduğum için, sağlık terimlerine aşinayım. Bü yüzden yazabileceğimi düşündüğüm konularda sağlık alanında da içerik üretiyorum. Onedio tarzı liste içerikler üretmekten de keyif alıyorum.

Önce yazağım konu hakkında iyice bir araştırma yapar daha sonra metni oluştururum. Müşterinin isteğine göre metin hazırlamak fazlasıyla önemli olduğu için, müşterinin isteklerini iyice anladığımdan emin olurum. Ayrıca müşteri daha sonrasından hazırladığım metin üzerinde değişiklik yapmamı isterse, sorun yaratmadan kısa sürede gerekli değişikliği yaparım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(2)

burhan_acikgoz
21 Haziran 2018 09:54 tarihinde gönderildi.

tskler

mutluhanb
24 Haziran 2018 15:42 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.