• Giriş
  • Kayıt Ol

aysenur37

İsim
: Ayşenur H.
Kayıt Tarihi
: 16 Ağustos 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Mühendislik öğrencisiyim. Kendi alanımda ve farklı alanlarda oldukça bilgi sahibiyim. Araştırmayı yazmayı seviyorum. Küçüklükten beri yazmaya olan merakımı şimdi biraz daha ileri taşıyorum. Yazdıklarıma ve düşüncelerime fazlasıyla güveniyorum. En çok kendime güvendiğim alanlar blog içerikleri ve ürün tanıtım alanlarıdır. Ayrıca moda, spor, sağlık, eğitim ve teknoloji konularında özgün içerik üretmekten çok zevk alıyorum. Sizlerle birlikte karışılıklı memnuniyet içerekn sürekli ve başarılı işler yapacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep ve isteklerinize göre istediğiniz kalite ve seviyeye uygun özgün içerikleri yazabilirim. Herhangi bir yanlış anlaşılma veya bir sorun olmaması için en başta bana isteklerinizi, içeriği, konuyu net olarak ifade etmenizi rica ediyorum. SEO uyumlu içerikler yazarak sayfalarınıza yeni ziyaretçiler kazanır hem de sabit bir kitle edinirsiniz. 

  Küçüklükten beri okumaya ve yazmaya olan merakımı da bu platform ile ileri taşıyorum. Yazdıklarıma güveniyor ve okuduktan sonra yine benden içerik isteyeceğinizi biliyorum. Birlikte uzun süre güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net