aysenur32

İsim
: Çevirmen A.
Kayıt Tarihi
: 6 Haziran 2021
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Lisans Eğitimim Fen Edebiyat Fakültesi'nden İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümüdür. İngilizce/Türkçe Hukuk, Medikal, Edebiyat Çevirisi ve Editörlük Eğitimlerine ve Web Sitesi Yerelleştirme, Noter Onaylı Resmi Belge Çevirme ve Kitap Çevirme, Redaksiyon Yapma ve İçerik Sağlama Deneyimlerine Sahibim. İlgi alanlarım; Kripto para, motor sporları ve otomotiv, Amerikan yapımı filmler ve diziler, tatlı ve yemek yapımı...


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bana ulaşan insanların isteklerini ön planda tutarım ve her iki taraf için de memnuniyet sağlamak adına ihtiyaçlarınız doğrultusunda içerik üretimi yapıp özgün içerik üretirim. İstekleriniz konusunda sizleri tatmin edebilmem için sipariş verirken bana bir listeyle yardımcı olmanız verimli sonuçlar doğurur. İsteklerinizi yazılı olarak bana ulaştırmanız işimi olması gerektiği gibi yapmamı sağlamasının yanında elde ettiğim sonuç beni tatmin edip başarıya ulaştıracaktır. İçeriklerinizi hazırlarken o konu hakkında üstün araştırma yetkinliğimi kullanıp en verimli ürüne ulaşmayı amaç edinirim. Mizanpaj ve anlatım düzeni benim için önemlidir. Aldığım editörlük eğitimi sayesinde yazım yanlışına yer vermem. Hem İngilizce hem de Türkçe içerik hazırlayabileceğim gibi her iki kültüre de lisans eğitimim ve kişisel gelişimim için yaptığım yatırımlar sayesinde hâkimim.

Hazırlayacağım içeriklerin dikkat çekici olması ve kolay okunması için belirli başlıklar altında toplar uzun paragraflar hazırlamaktan kaçınırım. Ayrıca farklı istekleriniz olursa bu yönde olması gereken sayfa ve içerik düzenini araştırıp uygun metni hedefi doğrultusunda hazırlayıp en iyi sonuca vardıracak şekilde hazır ederim.


Neden Ben?
Araştırma yapma yetkinliği gelişmiş, eğitim yıllarını buna bağlı başarılı kılmış biriyim. İşi şansa bırakma tabiri benim için daha işin başından  başarısızlığı göze almak anlamına gelir. Üzerine çalışıp düşünmediğim hiçbir şeyin altına imzamı atmam. Disiplinli bir çalışma, isteklerinize bağlılık ve zamanında teslim ürünler istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Dil her şeydir ve dili kullanma yetkinliği kalite kokan bir içerik demektir.                                                                                                    Araştırılarak ve doğru dil kullanımıyla hazırlanmış içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;

- Rakipleriniz dahi bu içeriği görmek isteyecektir.
- Okuyucularınız sitenizin başarısının tesadüf olmadığını anlayacaktır.
- Uzun süreli başarı ve sitenizin takibi kaçınılmaz olacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.