• Giriş
  • Kayıt Ol

aysegulkudal

İsim
: Ayşe K.
Kayıt Tarihi
: 17 Mart 2023
Son Giriş
: 10 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Sosyoloji 4. sınıf ve sosyal hizmetler 2. sınıf öğrencisiyim. Çok uzun zamandır SEO uyumlu ve yüzde yüz özgün içerikler üreterek metin yazarlığı ve editörlük yapıyorum. Neredeyse her alanda çeşitli içerikler ürettim. Alanım gereği araştırma ve bilgi aktarımını profesyonel olarak gerçekleştirebiliyorum. Farklı platformlarda bireysel olarak ve ajansa bağlı olarak çalışma fırsatım oldu. Kendimi gün geçtikçe geliştirmek ve her gün daha iyi içerikler üretmeye çalışıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"aysegulkudal" Örnek İçerikleri

  • Dahomey’in Amazon Kadınları

  • Boşanma Davasında Yetkili Mahkeme Süreci

  • kaş ekimi nedir

  • Biscolata Mood Reklam çözümlemesi

Hizmet Açıklaması

Çok uzun zamandır metin yazarlığı yaptığım için her türde makeleler ve içerikler üretebilmekteyim. Sadece tercihim olmadığı için magazinsel ve siyaset içerikleri üretmiyorum. İhtiyacınız olan içerik ile ilgili yeterli briefi ulaştırmanız taktirde arzu ettiğiniz şekilde içerikler üretirim. 

Alınan işlerde benim için en önemli olan şey iletişim kurma becerisidir. Doğru ve etkili iletişim ile hem alıcı tarafın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmekte hem de kısa süre içerisinde işi en doğru şekilde yapıp teslim etmekteyim. Etkili iletişim kuramadığım kişilerden iş kabul etmiyorum. Nazik ve hoşörü çerçevesi içerisinde karşılıklı iletişim kurarak en iyi makaleleri üretebilir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net