• Giriş
  • Kayıt Ol

aysegl98

İsim
: Ayşegül T.
Kayıt Tarihi
: 8 Mart 2023
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Türk Dili ve Edebiyatı /Yeni Türk Dili alanında yüksek lisans yapmaktayım. Yazdığım birden çok makaleleri burada değerlendiriyorum. Seo uyumlu makaleler ile %100 özgün içerikler üretiyorum. Makalelerde genellikle edebiyat, din, sanat, sağlık, kültür, yemek, video içeriği, Cv, psikoloji, ürün tanıtımı gibi birden çok konularda yazıyorum. İlgimi çeken her konuda özgün içerikler üretebilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO uyumlu makalelerinizi en kısa zamanda %100 özgün bir şekilde yazabilirim. Edebiyat, sanat, bilim, ürün tanıtımı, kültür ve bir çok konu hakkında içerikler üretebiliyorum. Makalalerde yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uyarak nitelikli içerikler yazabilirim. Talep edilen konularda Seo uyumlu makaleler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda talep edilen kurallar çerçevesinde içerikler hazırlanmaktadır. Anahtar kelimelere dikkat edilmekle beraber kelime sayısında herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Belirtilen anahtar kelimelerin hepsi yazdığım içeriğin içerisinde bulunmakla beraber içeriğe en uygun şekilde kullanılmaktadır.

Seo uyumlu makaleler sayesinde makaleleriniz Google arama motorunda aratıldığında en üstte yer alarak kolay bir biçimde ulaşılmayı sağlayacaktır. Aynı zamanda anahtar kelimelerin kullanımıyla birlikte uzun bir süre sitede kalmasını sağlayabilirsiniz. Daha yüksek bir  kullanıcı kitlesine ve niteliğine ulaşmasını sağlayacaktır.

-

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net