• Giriş
  • Kayıt Ol

aylintamakan

İsim
: Aylin T.
Kayıt Tarihi
: 13 Ocak 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Ben Aylin. Uzun yıllardır edebiyat ve sanatla uğraşan biri olarak yazma ve metin oluşturma konusunda titizlikle çalışıyorum. İki tane şiir kitabımın yanı sıra çeşitli bir çok dergide şiir ve öykülerim yayımlanmakta. Ayrıca sanat ve öykü dergilerinde editörlük yapmaktayım. Benim için yazmak ve içerik oluşturmak adeta bir tutku. İstek ve ihtiyacınız doğrultusunda bulunduğunuz sektör adına da özgün ve akıcı metinler oluşturabilirim. Konunun içeriğine göre isteğinizi ve anahtar kelimelerinizi en belirgin şekilde anlatırsanız ve size uygun olan dili bana iletirseniz memnun olurum. Okuyup araştırmayı seven biri olarak ihtiyaç ve isteklere uygun inceleme yaparak dosya hazırlamaktan keyif alıyorum. Bunun yanı sıra İngilizce- Türkçe ve Arnavutça -Türkçe çeviri yapabilirim. Hazır makalelerimde insana, hayata ve farklı kültürlere dair yazılarımı bulabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun yıllardır edebiyat ve sanatla uğraşan biri olarak yazma ve metin oluşturma konusunda titizlikle çalışıyorum. İki tane şiir kitabımın yanı sıra çeşitli bir çok dergide şiir ve öykülerim yayımlanmakta. Ayrıca sanat ve öykü dergilerinde editörlük yapmaktayım. Benim için yazmak ve içerik oluşturmak adeta bir tutku. İstek ve ihtiyacınız doğrultusunda bulunduğunuz sektör adına da özgün ve akıcı metinler oluşturabilirim. Konunun içeriğine göre isteğinizi ve anahtar kelimelerinizi en belirgin şekilde anlatırsanız ve size uygun olan dili bana iletirseniz memnun olurum. Okuyup araştırmayı seven biri olarak ihtiyaç ve isteklere uygun inceleme yaparak dosya hazırlamaktan keyif alıyorum.

Bunun yanı sıra  İngilizce- Türkçe ve Arnavutça -Türkçe çeviri yapabilirim. Hazır makalelerimde insana, hayata ve farklı kültürlere dair yazılarımı bulabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net