• Giriş
  • Kayıt Ol

aylakmumya

İsim
: Huseyin Y.
Kayıt Tarihi
: 30 Temmuz 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

İçerik üretmeye forum siteleri ile yıllar önce başladım, o günden bu yana aralıksız yazıyorum. Yazmaktan çok ise okumaya çalışıyorum ürettiğim içeriklerin işe yarar olabilmeleri için. Yönetim bilişimleri öğrencisiyim, dijital dünya ile birçok farklı alanda ilgileniyorum. Öğrencilik yıllarımın tamamında yapmaktan hoşnut olduğum içerik üreticiliğini yapmaya devam etmeyi düşünüyorum. Ürettiğim içerikler için en önemli kriterim kendi içime bir okuyucu olarak sinmesi.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"aylakmumya" Örnek İçerikleri

  • Yapı Kredi Bankası Iş Alımları

Hizmet Açıklaması

İçerikleri üretiren hazırlanan içeriğin hangi site için olduğunu ve hangi okuyucu kitlesine hitap ettiğine karar vererek içerik üretirim. Aynı zamanda ürettiğim içeriklerde bütün inceliği ile seo çalışmaları yapabilirim ve özel bir talep olursa bu konuda daha hassas çalışmalar yapabilirim. Akademik çalışmalarınızda düzenleme yapabilirim, akademik makale hazırlayabilirim. 
Genel olarak benden istenilen içeriği anlamak yaptığım işi güzelleştirmektedir. Bu nedenle iş yaparken sizin isteklerinizi anlamış olmam çıkaracağım içeriğin kalitesini doğrudan etkileyecektir. 
Farklı yazım dilleri kullanma konusunda ise kendime güveniyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net