• Giriş
  • Kayıt Ol

ayla57

İsim
: Özaygen
Kayıt Tarihi
: 14 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Bir yazar olarak son gelinen noktada kitap yazmaya ara verdim. Wordpress ve blog yazılarıma da. Bir arkadaş tavsiyesi ile buraya kaydolmak istedim. Daha güncel ve daha aktif olmama sebep olacağını düşünüyorum. 29 yıllık Kreş tecrübem ve İndigo Çocuklar hakkında bir kitabım var. Anne.Çocuk, Sağlık, Destek tedaviler, Astroloji, şiir, spritüel konular, Reiki ve enerji ve son dönem gündem siyaset yazabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun zamandır blog ve web sitesi kişisel tecrübem var. Detaylı ve net açıklama ile gönderirseniz, isteğiniz doğrultusunda kolay, anlaşılabilir ve konuya ilgi çeken yazılar hazırlayabilirim.  Burada olmamın sebebi yaşamsal olarak daha aktif, daha güncel konularla gerçek gündemde olan yazılar yazabilmek.   

Gazeteci bir babanın kızı, gazeteci bir dedenin torunu olarak yaşamımın büyük kısmını Babıali de geçirdim. Geçirdiğim kanser sonrası klasik tedavileri kabul etmediğim için. Doğal destekler ve sağlık konusunda çok fazla tecrübem oldu. Yıllar içinde bunları paylaştım. 

29 sene sahibi olduğum ve Türkiye'nin ilk çalışan annelerine uygun Kreş Yöneticiliği yaptım. Bununla birlikte anne çocuk ilişkileri. Bebek ve çocuk sağlığı (fiziksel, ruhsal ) konularında tecrübem oldu. Yazılarımda da kullandım.

Sonrasında Türkiye'nin ilk Reiki Masterlarından biri olarak Spritüel konularla ilgilendim. Ve bu konuda kitaplardan faydalandığım gibi, kendi yaşamımda da Akupunktur dahil bir çok destekten faydalandım. Bununla birlikte sağlık konusunda hangi aşamada nereye baş vurulması gerektiğini de öğrendim.

Özetle kendi yaşamasal tecrübelerimden yola çıkarak 5 kitap yazdım. 

İndigo Çocuklar

Sevginin Tonları

Astroloji Aşk ve Sihirli Açı

Alçaklara Kar yağıyor

Sevgiyi Anlatmak 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net