aydans

İsim
: Aydan S.
Kayıt Tarihi
: 9 Mart 2022
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

43 YAŞINDA,EVLİYİM. LİSE MEZUNUYUM.ÖZEL BİR TEKSTİL FİRMASINDA BÖLÜM AMİRLİĞİ YAPIYORUM.FARKLI BİR MECRADA MAKALE YAZARLIĞI YAPIYORUM. YAZI YAZMAYI HER ZAMAN SEVMİŞİMDİR.İMLA KURALLARI KONUSUNDA DA DİKKATLİYİMDİR. GÜNLÜK YAZILARIM VAR,KİTAP OKUMAYI ÇOK SEVERİM.DOĞA GEZİLERİ YAPARIM, ALIŞVERİŞ YAPMAKTAN HOŞLANIRIM. GÜNCEL KONULARLA ALAKALIYIM.SOSYAL MEDYAYI İYİ KULLANIRIM.MAKALE YAZMAYI YETERİNCE ARAŞTIRDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM. SABIRSIZLIKLA,YAZACAĞIM İŞLERİ BEKLİYORUM. ŞANS VERİLMESİNİ İSTİYORUM.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

ALDIĞIM MAKALELERİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAZARIM.İMLA KURALLARINA UYMA KONUSUNDA HASSASIMDIR.ŞANS VERMENİZİ İSTİYORUM,PİŞMAN OLMAZSINIZ.

BUNCA YIL,YAZDIKLARIMI DEĞERLENDİRMEDEN,BOŞA GEÇİRMİŞİM.ŞİMDİ BİR ADIM ATTIM VE BUNU EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM.

YAZMAK,OKUMAK,ÇALIŞMAK BENİM EN DEĞERLİLERİM.NASIL Kİ SEVGİSİZ,SUSUZ YAŞAYAMAZSA BİR İNSAN;BEN DE YAŞAYAMAM YAZMADAN,OKUMADAN,ÇALIŞMADAN.

GENİŞ BAKMAK İSTİYORUM DÜNYAYA;DAR KALIPLARDAN,SIĞ DÜŞÜNCELERDEN SIYRILARAK.''O NE DER,BU NE DÜŞÜNÜR,ACABA KIZAR MI?'' DEMEDEN.

ÖZGÜR BİR YAŞAM İSTİYORUM,TÜM İNSANLAR İÇİN.FİKRİ HÜR,VİCDANI HÜR NESİLLER YETİŞSİN ARDIMIZDAN.KİMSELERE KÖLE OLMADAN,AÇ-SUSUZ KALMADAN,REFAH İÇİNDE YAŞANASI BİR DÜNYADA,ÇOCUK SESLERİYLE,HAYVAN SESLERİYLE BÜTÜNLEŞEREK,SEVGİYLE YOĞRULAN NESİLLER OLSUN.

BU ZOR GÜNLERİ;UNUTMADAN,DERS ALARAK GÜZELLEŞTİRMEK HEPİMİZİN BORCU OLSUN.

BİR OLURSAK VAROLURUZ;AYRILIRSAK YOKOLURUZ...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.