• Giriş
  • Kayıt Ol

aydan_erguven_karacan

İsim
: Aydan E.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2018
Son Giriş
: 5 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Çocukluk yıllarımdan beri kitap okumak hep tutkum olmuştur. Dolayısı ile kelime dağarcığı ve kompozisyon yeteneği de gelişiyor insanın. Bu tutkumun bir gün meslek haline geleceğini hiç düşünmezdim ama oldu. Bir gün internet üzerinde yaptığım yorumlar bir arkadaşımın dikkatini çekti ve bana bir öneride bulundu. Makale yazarlığı. Bu öneri ilgimi çekti ve biraz araştırma yaptım. Şimdi yazdıkça yazasım geliyor. Kendimi durduramıyorum. Eğer yazılarımla insanlara bir nebze faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"aydan_erguven_karacan" Örnek İçerikleri

  • Taşların Büyülü Dünyası

Hizmet Açıklaması

Genelde özgün makaleler yazmayı seviyorum. Ancak sipariş vermek isteyen olursa istedikleri her tarzda makale yazabilirim. İlgi alanlarım daha çok sağlık, çocuk gelişimi, astroloji, kadın ve güzellik, edebi eser incelemeleri, hayvanlar ve bitkiler. 

- Özgün makale.

- Ürün açıklaması.

Cep telefonu modellerinin incelenmesi. Ev temizlik ürünlerinin incelenmesi. Şampuan markaları ve türlerinin incelenmesi. Makyaj malzemelerinin incelenmesi. Kitap incelemeleri ve içeriği hakkındaki yorumlar. Ki bu en sevdiğimdir. Kişilerin bir kitap almadan önce içeriğini bilerek almaları çok faydalıdır. Bir hevesle alıp da sonrasında kendilerine hitap etmediği için bir kenara atılmış onca kitap vardır.   

- Kategori açıklaması.

Kategorinin durumu, avantajları, son trendleri, kullanıcı profili gibi bilgiler aktarmaya çalışırım.

- Web sitesi içeriği.

Eğer site hizmet veren bir işletme ise hizmetin çıkış noktalarını veya diğer firmalardan ayıran özelliklerine yer veririm. Firmanın faaliyet tarihinden, nasıl kurulduğundan, uyguladıkları firma politikasından ve ileride bulunmak istediği konumundan bahsederim.

- Blog içeriği.

Mümkünse eğlenceli bir şekilde ve ziyaretçi ile iletişim kurarak yazıyorum. Okuyucuların işine yarayacak, işlerini kolaylaştıracak içerikler sunmaya çalışıyorum. 8 - 9 cümlede bir okuyucuya onay vereceği bir soru yönlendirerek okuyucu ile etkileşimi arttırmaya çalışıyorum.

- Liste içerik.

Özellikle yazmaktan zevk aldığım bir tarzdır. Kadınlar için sihirli 10 güzellik iksiri gibi.

- Site tanıtım makalesi.

Hakkında yazacağım siteyi önce detaylı bir incelerim. Mesela bir film sitesini ele alalım. Sitenin sunduğu hizmetler.  (HD, FULL HD, 4K, 3 Boyutlu vb.) hangi seçeneklerle izlenebildiği gibi bilgileri doğru bir şekilde aktarmaya çalışırım. 

- Hizmet tanıtım makalesi.

Siteyi ziyaret eden kişilerin satın alma sürecindeki kararlarını daha kolay verebilmesi için, hizmetin nasıl yapıldığı, hizmet süreçleri, hizmetin detayları, hizmetin sağladığı avantajlar gibi bilgiler veririm.

- Haber içeriği.

Mesela trend olmuş bir moda akımını ve bunu çıkartan öncü firmayı eleştirmen gözüyle inceleyip okuyuculara aktarırım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net