aydan

İsim
: Aydan B.
Kayıt Tarihi
: 10 Aralık 2020
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

22 Yaşında, Üniversite Öğrencisi, Kendini geliştiren, öğrenmeyi seven, yazmayı seven, bazı konularda kendine özgün bir anlatımla makale, şiir yazan. Özellikle din, kişisel gelişim konularıyla ilgilenen, makale ve şiir okuyan bir birey. 3 Yıldır yazıyorum, okuyorum, araştırıyorum . Her konuda kendime güveniyorum çünkü derinlemesine araştırıp, okuyorum ve sürekli farklı kaynaklardan bilgi edindiğim için farklı bakış açılarına sahibim ve böylelikle özgün şeyler yazabilmek daha kolay oluyor.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bana gelen talep üzerine içerik hakkında hemen bilgi edinip, özgün bir şekilde cümleleri özenle seçip, özgün bir metin yazabilirim. istediğim şey; benden istenilen konu hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi ve zaman hakkında tolerans gösterilmesidir.

Özgün bir şekilde yazmayı tercih ederim çünkü genel alışılmışın dışına ne kadar çıkılırsa ilgi odağı o kadar artaracağını düşünüyorum ve aynı şekilde talebinde artacağını düşünüyorum.

Neden ben ?

Neden ben?, çünkü ne kadar zamandan mühlet istesemde benden istenilen konu hakkında bilgi sahibi hemen olup güzel, özgün bir metin hazırlayabilirim

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.