aybala

İsim
: Esna T.
Kayıt Tarihi
: 10 Şubat 2021
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Kendimi bildim bileli hobiden daha çok kendimi rahatlatma biçimi ve derin bir tutku olan yazma eylemim beni buralara kadar getirdi. Düzgün bir Türkçe kullanmaya günlük konuşma dilinde de dikkat etmek yazıda da benim için vazgeçilmez oldu. Her türlü konu hakkında günümüz şartları sayesinde sağlam ve güzel bir araştırmayı temel alarak, üstüne yine aynı sağlamlıkta ve dahası aynı estetikte yazılar yazacağım konusunda kendime güvenim tam. Burada bu platformda da ihtiyaç duyan insanlar için de bunu yapmaya araştırmaya, derlemeye ve güzel bir harman ile bir araya getirmeye hazırım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  Günlük hayatta hangi alan ile ilgili olursa olsun ihtiyaç duyacağınız içerikleri tamamen kişisel, özgün ve size özel olarak hazırlayabilirim. Verdiğiniz detayların da en ince ayrıntısına kadar uyum sağlayarak hitap ettiğiniz kitleye uygun ve etkin bir yazı sunabilirim. 

  İhtiyacınız olan tek şey konuyu bana iletmek ve detayları vermek, hepsi bu kadar!

Unutmayınız ki güzel bir girişin ve yahut etkili bir yazının etkileyemeyeceği çok az insan vardır. En azından amacınız doğrultusunda sağlam bir adım atmış olursunuz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.