• Giriş
  • Kayıt Ol

auroos

İsim
: Auro S.
Kayıt Tarihi
: 29 Nisan 2020
Son Giriş
: 11 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve öğretim teknolojileri bölümü ve açık öğretimde de web tasarım ve programlama bölümlerinde okuyorum .Tarih , mitoloji , astroloji , kişisel gelişim alanlarında okumalar araştırmalar yapmayı ve yazılar yazmayı seviyorum . Ayrıca bir yıldır belli zaman aralıklarıyla profesyonel olmayan tanıtım yazıları içerik üretimi ve makale deneyimlerim var.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"auroos" Örnek İçerikleri

  • Anans Ile Zayıflamak

Hizmet Açıklaması

SİİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN İLETİŞİME GEÇELİM İKİ TARAF İÇİNDE DAHA SAĞLIKLI OLUR

İSTEDİĞİNİZ TÜRDE MAKALE YAZABİLİRİM.

MAKALELERİ İNTİHAL TESTİNDEN GEÇİRİP SİZLERE İLETİYORUM.

HIZLI VE İSTDGİNİZ ZAMANDA MAKALELERİNİZ HAZIR OLACAKTIR.

ANANAS İLE ZAYIFLAMAK​​​​​​​​​​​​​​

 

Son yıllarda marketlerde eskisinden daha çok görebildiğimiz ve ulaşılabilirliği artan ananas, lezzetinin yanında kilo vermeyi de kolaylaştırarak insanlarının kalbinde taht kurdu. Bir dilim ananas ile hem tatlı krizlerinizi karşılayabilir hem de içerisinde barındırdığı vitaminler ve lifli yapısı ile zayıflamanıza yardımcı olabilir.

Ananasın Faydaları

İçinde bulunan bol miktarda A, B ve C vitaminleri ile kış aylarınızı daha sağlıklı geçirmenize en az portakal ve mandalina kadar yardımcı olur. Lifli yapısı da uzun süre tok kalmanızı sağlar, acıkma hissinden uzaklaşırsınız. Ananası tek başına yediğinizde içindeki bromelain enziminin faydasını da görürsünüz. Yanında başka yiyecekler yerseniz bromelain enziminin faydası oldukça azalıyor. Bu faydaları görmeniz için de ananası mutlaka taze ve eğer konserve şeklinde alacaksanız şeker ilavesiz almanız tavsiye edilir. Böylece kalori miktarını şeker ile arttırmamış olursunuz.

Ananasın Vücudumuza Etkisi

Ananas ayrıca bağırsak faaliyetlerinizi de düzenler ve vücudunuzun ödem atmasını sağlar. Metabolizmanızı hızlandırır ki bu kilo verme aşamasında ihtiyacınız olan en önemli konulardan birisidir. Ananas fazlasıyla sulu bir meyvedir, içerisinde bulunan bu su miktarı da yağlarınızı eritmede son derece yardımcıdır. Kilo vermekten çok sağlıklı kilo vermek aslında çok daha önem verilmesi gereken bir konudur. Ananasın içerisinde ki magnezyum, kalsiyum ve potasyum ile de hem sağlıklı hemde hızlı bir şekilde kilo verirsiniz.

Ananas Diyeti

Ananası diyetlerinize eklemek, düzenli şekilde tüketme kararı almak ananasın toksit atma özelliği ile aslında sizin bir detoks programı uygulamanızı sağlar. Bilindiği gibi detoks programları daha kısa süreli olur, hem vücudunuzu arındırmış hem de bu süreçte bir kaç kilonuzdan kurtulmuş olursunuz. Sağlıklı zayıflama  seçeneklerinize ananas diyeti eklemek için alternatifleriniz mevcuttur. Bir iki dilim ananası kahvaltınız da tüketebilir, ara öğünde ananas suyu içebilirsiniz. Hatta yoğurdunuza ekleyerek farklı lezzetler yaratabilir, ananaslı ve hazırlaması keyifli salata tarifleri araştırabilirsiniz.

Ananasın ödem attırıcı özelliği bulunduğu için diyetlerinizde sık sık su tüketip dengelemeniz gerekir. Ananası diyetlerinizde yada rutin öğünlerinizde tüketirken taze olmasına dikkat etmeniz çok önemli, konserve ya da hazır ananas suları içerisinde bulundurduğu katkı maddeleri dolasıyla kilo vermenizde etkili olmaz, hatta fazladan alınan şeker miktarı ile kilo bile aldırabilir. 

Ananas ile Gerçekten Zayıflanır mı?

Çoğumuzun tanıdığı ünlü komedyen Sefa Doğanay'da diyetinin ara öğünlerinde sık sık ananas tüketerek 5 ay da 32 kilo verdiğini açıklamıştı. Tabi ki ananası bu şekilde şok bir diyetle kullanmak sağlıklı diyet yapmaktan oldukça uzaklaşır. Ananası hayatımıza sokmalı ve diyetlerimizi süsleyecek hale getirmeliyiz. Kalp, şeker ve tansiyon hastaları için şok diyet şeklinde tüketilecek miktarda ananas önerilmez. Mutlaka besin takviyesi alınmalıdır. Ananasın içinde sadece E vitamini, B12 ve biotin bulunmamaktadır. Ananasın içerisinde ki vitamin zenginliğini en sağlıklı ve faydalı şekilde kullanmayı öğrendiğinizde, zayıflamak için en büyük yardımcınız olduğunu göreceksiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (9)

eyakisir
1 Aralık 2020 23:04 tarihinde gönderildi.

Özgün ve sağlam içerik

preaksoon
1 Aralık 2020 10:51 tarihinde gönderildi.

Fena bir kalite değil, teşekkürler.

icerik.net
5 Ağustos 2020 12:29 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

murteza_h
19 Mayıs 2020 23:08 tarihinde gönderildi.

Toplu halde sipariş verdim, istediğim şekilde hazırlayıp teslim etti. Teşekkür ederim.

volselcuk
16 Mayıs 2020 22:20 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net