• Giriş
  • Kayıt Ol

atself

İsim
: Elif A.
Kayıt Tarihi
: 29 Temmuz 2019
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Kendimi içerik yazımında geliştirmek için IIENSTITU'DE içerik editörlüğü sertifikası aldım. Okuduğum bölümden kaynaklı dilbigisi ve imla kurallarına oldukça hakimim. Yerel bir gazetede çalıştım ve burada redaksiyon işi yaptım. Üç seneye yakındır SEO uyumlu içerik üretiyorum. İçerik yazarlığında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sitenize yönelik SEO kurallarına uygun, hedef kitlesine yönelik içerik oluşturabilirim. Özellikle özgün içerik üretmeye, anahtar kelime kullanım oranına ve kelime sayısına önem veririm. Okuyucuyu sıkmamak için cümleleri gereğinden fazla uzun tutmam. Kısa ve akıcı cümlelerle içerik hazırlarım.

İçeriği altbaşlıklar halinde düzenleyebilir ve konu bütünlüğünün dışına çıkmadan paragraflara ayırırım. Ayrıca farklı tarzlarda içerik istenirse uyum sağlarım. Oluşturduğum içeriklerle Google aramalarında en üst sıralarda yer alabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin sitede kalma sürelerini uzatararak site trafiğinizi en iyi hale getirebilirsiniz. 

Dilbigisi ve imla kurallarına oldukça hakimim. Disiplinl çalışarak içerikleri zamanında ve istenilen tarzda teslim ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net