• Giriş
  • Kayıt Ol

atacan

İsim
: Atacan
Kayıt Tarihi
: 25 Mart 2019
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (8)


Hakkımda

Merhaba, İlan sayfama hoş geldiniz. Sizlere en iyi metin yazarlığı hizmetini, uygun fiyat karşılığında kısa süre içerisine teslim etmek için 7/24 hizmet sunmaktayım. Merhabalar, Benden içerik satın aldığınız zaman sizin için; Okunaklı, anlaşılır, akıcı ve yazım kurallarına uygun bir metin hazırlarım. Metnin konusuna uygun araştırma yapar H1, H2, H3 başlıkları belirlerim. Kopya kontrolünden geçirerek %100 özgün içerik teslim ederim. Anahtar kelime yerleşimi ve yoğunluğunu arama motorlarına uygun olacak şekilde belirlerim. Çalışmak dileğiyle.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 20.00 TL Almanca Makale Siparişi: 20.00 TL Arapça Makale Siparişi: 20.00 TL Rusça Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net