asreina

İsim
: Asse
Kayıt Tarihi
: 24 Mart 2021
Son Giriş
: 5 ay


Hakkımda

Merhaba ben Asse. 20 yaşındayım. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar mezunuyum. Aktif olarak da aynı üniversitede Otopsi Yardımcılığı okumaktayım. Yazmak benim için kendimi ifade edebilmenin en doğru yoluydu. Kendimi en iyi şekilde ifade edebilmek adı altında çıktığım bu yolda yalnızca kendimi değil yazılarımla birçok şeyi ifade etmeye başladım. Akabinde yaratıcı yazarlık kulüplerinde bulundum, okul dergilerinin yazarlığını ve editörlüğünü yaptım. Öğrenim hayatım nedeniyle birçok kez makale yazma deneyimim oldu. Tecrübelerimle aradığınız kişiyim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba.

Yazmak benim için kendimi ifade edebilmenin en doğru yoluydu. Kendimi en iyi şekilde ifade edebilmek adı altında çıktığım bu yolda yalnızca kendimi değil yazılarımla birçok şeyi ifade etmeye başladım. Akabinde yaratıcı yazarlık kulüplerinde bulundum, okul dergilerinin yazarlığını ve editörlüğünü yaptım. Öğrenim hayatım nedeniyle birçok kez makale yazma deneyimim oldu.

Üst düzey bilgilere sahip oloduğum alanlar insan ve hayvan sağlığı, astronomi, biyoloji, mikrobiyoloji, biyokimya, adli tıp olsa da yalnızca bu alanlarda sınırlı kalmayıp, HER ALANDA VE KONUDA sizlere en iyi şekilde içerik üretebilirim.

Metinlerimde yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat ederim. Akıcılık ve dikkat çekicilik konusunda en iyisini yapmak için özen gösteririm. SEO uyumlu olması için metnin içine anahtar kelimeler bulundururum. 

Memnuniyete dayalı bir hizmet sunabilmem için isteklerinizi bana detaylı bir şekilde ifade etmeniz beklentisindeyim. İsteğiniz doğrultusunda yazılarımı revize edebilir, sizin için en iyi hale getirebilirim. 

Umarım karşılıklı memnuniyet içerisinde işbirliği yaparız, sağlıcakla kalın:)

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.