• Giriş
  • Kayıt Ol

asosyalfilozof

İsim
: Ilker S.
Kayıt Tarihi
: 2 Mart 2022
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İsmim, İlker. 26 yaşında, meraklı bir araştırmacı ve yazarım. Turizm Otelcilik mezunuyum. Sezgisel ve duygusal bir karakterim. 13 yıl müzik, 9 Yıl Roman, Deneme, Şiir ve Makale türlerinde yazarlık, ve 10 yıl basketbol, futbol, bilardo, satranç gibi fiziksel ve zihinsel odaklı sporlarla ilgilendim ve halihazırda ilgilenmeye devam ediyorum. Edebiyat, Yazarlık, Spor, Sinema, Tiyatro, Psikoloji, Parapsikoloji, Kişisel Gelişim, Sosyoloji ve Felsefe gibi konular üzerinde düşünüyor ve yazıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Filozofun Defteri

Hazır makale olarak; yazarlık, kişisel gelişim, Psikoloji, sosyoloji, tiyatro, sinema ve spor gibi konular üzerinde, (gündemdekilerden ve bilinenlerden farklı bakış açıları ve yorumların da yer aldığı) yazılar yazacağım. Zaman zaman; sosyal yaşamın olmazsa olmazları olarak görülen bu konuların birbirleri ile yakın ilişkilerine de satır aralarında yer vereceğim. Bilgisel olmalarının dışında, sohbet tadında olmasına özen göstereceğim makalelerime destek olacak herkese, şimdiden teşekkür ederim.

 

 Makale siparişleri olarak web/blog siteleri için tanıtım yazıları, içerikleri, makaleler yazabilirim. Dilerseniz (ilgili olduğum makale ve yazı konuları ile alakalı) hakkımda kısmında detaylı bir açıklama da yazdım, göz atabilirsiniz. Memnun kalmanızı temenni eder, keyifli okumalar dilerim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net