aslihannur

İsim
: Nihal A.
Kayıt Tarihi
: 22 Mart 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Yazmak çocukluk yıllarından beri en büyük tutkum oldu. Önce şiirle başladım, sonra kompozisyon yarışmalarına katılıp dereceler aldım. Yurt içi ve yurt dışında yazılım geliştirici olarak çalıştım, kurumsal hayatın içinde fırsat buldukça yazmaya vakit ayırdım. Bazen kendi blogumda düşüncelerimi paylaştım, bazen de çalıştığım şirketin kurumsal yayın organında mesleğim ve geliştirdiğimiz ürünlerle ilgili tanıtım yazıları yazdım. İngilizce içerik üretimi ve çeviri konusunda da yardımcı olabilirim. Bu platformda kaliteli ve zengin içeriğe ihtiyacı olanlar için hizmet verebileceğime inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tanıtım, makale ve blog yazılarınız için hem araştırması yapılmış, doğru bilgi içeren; hem de tamamen özgün içerikler hazırlayabilirim. Talep ettiğiniz içerikle ilgili beklentilerinizi ne kadar detaylı ve net bir şekilde belirtirseniz, üretilen içerik de isteklerinize o kadar uygun olacaktır. Hedef kitleniz, okuyucuda uyandırmak istediğiniz imaj ve bunun gibi detaylar yazının amacına daha uygun olarak üretilmesini sağlayacaktır.

Ayrıca yazdığım içeriklerde yazım kurallarına extra özen gösteririm. Anlamla uyumlu paragraflar, düzgün cümle yapıları ve kullanılan dilin akıcılığı da okuyucuların ilgisini çekecektir.

İstediğiniz takdirde incelemeniz için daha önceki yazılarımdan da örnek gönderebilirim. Web sitenizde ya da tanıtım yazılarınızda, zengin ve özenli içerikler sizi rakiplerinize göre bir adım daha öne geçmenizi sağlayacaktır. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.