asli12

İsim
: Aslı Ç.
Kayıt Tarihi
: 1 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Resim Bölümü(2013-2017) okudum. Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim Bölümünde Yüksek Lisans(2017-2019) yaptım. Pandemi süresince herhangi bir işte çalışmamayı tercih ettim. Bu süreçte açacağım sergiler için resim yapıyorum. Okumaya ve araştırmaya olan ilgim beni yazmaya da yönlendirdi. Kendi alanım olan sanat dışında bilim, teknoloji, felsefe, sağlık gibi ilgilendiğim birçok alanda araştırmalar yapıyorum ve birçok tür de yazılar yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Alanımda yaptığım araştırmalar, yazdığım tez ve makaleler doğrultusunda sürekli yazmaya 2018 yılında karar verdim. Yüksek lisans döneminde aldığım akademik eğitim dersleri makale yazmamda en büyük yardımcım diyebilirim. Yazdığım birçok makale ve tez; bu alanda ilerlememi sağladı. Edindiğim tecrübe, yazdığım makalelerde konuya hakim olmam ve konu akışını daha etkili hale getirmemin yanında kurallara uygun bir iş çıkarma kolaylığı sağladı. Okumayı, araştırmayı ve yazmayı sevmek, profesyonel olarak yaptığım bu işi paylaşıma sunma fikrini oluşturdu. Bu fikirle elimden geldiğince sizlere destek olmaya çalışacağım...

Siparişlerinizde; istediğiniz yazıyla ilgili yeterli bilgileri aldıktan sonra yazı süresince bilgilendirileceğinizi ve yazı bitiminde memnuniyet durumunuza göre yazıyı istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz imkanını sağlayabilirim.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.