• Giriş
  • Kayıt Ol

arzuzdemir

İsim
: Arzu Ö.
Kayıt Tarihi
: 19 Ekim 2021
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Ekonomi ve ingilizce çevirmenlik üzerine eğitim aldım. Çeşitli alanlarda hizmet veren Web sitelerinde editörlük yaptım.Her türlü bilimsel ve sanatsal içerikle ilgileniyorum. Özellikle ilgilendiğim iki alan tıp ve edebiyat . Özgün, doğru, geçerliliğini yitirmemiş bilgiler ile okuyucunun ilgisini çekecek ve ihtiyaçlarına cevap verecek makaleler yazıyorum. Makalelerimi Seo uyumu kriterlerinden geçirerek hazırlıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Aktarılmak istenen konu ile örtüşen, Seo uyumlu, dikkat çekici ve akıcı özgün içerikler üretiyorum.

Bir makalenin okunurluğu, beklentilere cevap veren içeriklerin doğru cümlelerle aktarılması ile olmaktadır. Okuyucuların, başlık ve ilk cümleden itibaren makaleye odaklanması sağlanmalıdır. Doygun bir içerik hem okuyucunun ihtiyaçlarına cevap verir hem de sözkonusu makaleyi okunur kılar.

Bir makalenin cazip olması kadar güvenilir de olması gerekmektedir. Okuyucuya en doğru bilgileri en özgün şekilde ve doğru bir yazım dili ile sunmak amaçlanmalıdır. Makalede yer alan bilgilerin güncelliğini koruduğundan emin olunmalıdır. Süreç içersinde değişmiş bilgiler okuyucuyu yanıltabilir. 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net