arinarslan

İsim
: Arin A.
Kayıt Tarihi
: 29 Eylül 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhaba! Ben Arin. 2016 yılından beri aktif olarak yazarlık yapıyorum. Bankacılık ve sigortacılık bölümünden mezun olsam da, sözel alanda çalışmak benim için bir zevk. Yazdığım içerikler "SEO" uyumlu, kullanıcı odaklıdır. Özgün içerikler yazdığımı ayrıca belirtmek istemiyorum, zira bu zaten olması gereken bir durum :) İçeriklerinizin uzman bir kalemden çıkmasını istiyorsanız, sizin için buradayım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçerikleri SEO uyumlu, kullanıcı odaklı ve akıcı bir şekilde oluşturuyorum. Uzman olduğum alanlarda eşsiz, tamamen kendi bilgilerim ile yazarken; uzman olmadığım alanlarda ciddi bir araştırma sürecinin ardından yazmaya başlıyorum. Çalışmaya başlamadan önce konu başlıklarını belirtebilir, konu başlık seçiminde karar verememişseniz; beraber seçebiliriz. 

İçerikleri doğru bir şekilde paragraflara ayırıyor, talep ederseniz dikkat çekici cümleleri / kelimeleri bold yaparak okuyucunun dikkatini çekiyorum. Her içerik (kelime sayısına göre değişiklik gösterse de) en az iki alt başlıktan oluşuyor. 

Bahane üretmeyen, işini benimseyen ve en önemlisi kriterlerinizi ve isteklerinizi dikkate alan bir yazar arıyorsanız, beraber çalışabiliriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.