arcyanda

İsim
: İ̇lke İ.
Kayıt Tarihi
: 15 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

2018 yılında başladığım yazma serüvenime artık icerik.net ile devam etme kararı aldım. Özellikle ürün yorum, seyahat,kişisel gelişim, ürün açıklaması alanlarında üretmeyi seviyorum. Özellikle kişisel gelişim ve blog yazılarında kendime güveniyorum. Çeşitli içeriklerle birlikte kendimi geliştiriyor ve öğrenmeye devam ediyorum. Siz değerli üyeler ile birlikte hem öğrenip hem de iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden ben?

Öncelikle kendimi okuyucunun yerine koyup akıcı,sıkılmayacak şekilde içerik üretiyorum. Aynı zamanda sahip olduğum disiplin ile zamanında harika işler çıkarıyorum. Sizden tek isteğim içerik oluştururken istediğiniz içerikleri bana tam olarak belirtmeniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.