• Giriş
  • Kayıt Ol

arabi01

İsim
: Arabi T.
Kayıt Tarihi
: 22 Mayıs 2023
Son Giriş
: Şuan Online

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (213)


Hakkımda

8 Yılıdır her alanda içerik üretiyorum.Günün büyük bir kısmını evimde içerik üreterek geçiriyorum.Bu işi mesleki anlamda icra ediyorum.Bu alanda profesyonel olduğumun altını çizebilirim.Makale hazırlamak ve makale satışları yapmaktan son derece keyif duyarım.36 Yaşındayım ve İzmir bölgesinde ikamet ediyorum.Her alanda kaliteli makaleler üretebilirim.Hazır makaleler de günlük düzenli olarak siteye yükleyebilirim.Makale yazmaya çok erken zamanda başladım.Bu nedenle birçok sektörde bu alanda uzun seneler boyu kariyer yaptım.


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"arabi01" Örnek İçerikleri

  • GÖZ KANLANMASI NEDEN OLUR

  • MİDE BALONU NEDİR

  • Boyun Fıtığı Neden Olur

  • Depresyon Nedir

  • Egzama Nedir

Hizmet Açıklaması

Tüm alanlarda makaleler yazabilirim.Yukarıdaki tüm alanlarda makaleler yazabilirim.Günü büyük bir kısmını evimde makaleler yazarak geçiriyorum.Bu nedenle müşterilere pratik bir şekilde makaleler yazabilirim.Bir makale yazarı, farklı konularda bilgi ve deneyimlerini aktaran, analitik düşünce ve araştırma becerileriyle donanmış bir yazılı iletişim uzmanıyım. Ben çeşitli yayınlar için yazılar hazırlayarak okuyuculara bilgi sunarım.

Makale yazarı olarak genellikle belirli bir uzmanlık alanında veya genel konular hakkında yazılar kaleme alırım. Yazma becerilerinin yanı sıra, araştırma yapma yetenekleri ve kaynakları doğru bir şekilde değerlendirme yetenekleri de önemlidir. Bu sayede güvenilir ve doğru bilgiler sunabililirim.

 

Bir makale yazarının öncelikli görevi, hedef kitleye uygun bir dil kullanarak konuya ilişkin derinlemesine bir analiz sunmaktır. Yazarlar, makalelerini bilimsel kaynaklar, istatistikler, araştırma bulguları ve akademik yazılar gibi güvenilir referanslara dayandırarak desteklerler. Ayrıca, makalelerini çeşitli kaynaklardan toplanan bilgileri sentezleyerek ilgi çekici bir şekilde sunma yetenekleri de önemlidir.Makale yazarınız genellikle yazılarını yayınlanmak üzere gazete, dergi, web sitesi veya bloglara gönderirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (3)

icerik.net
15 Aralık 2023 18:13 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

korayb
19 Haziran 2023 13:31 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık, teşekküler.

objektifhaber
16 Haziran 2023 23:27 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net