anonimbiri

İsim
: B
Kayıt Tarihi
: 27 Mayıs 2021
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

İlahiyat fakültesi mezunuyum. İyi bir okurum, mesleğim gereği sık sık araştırmalarda bulunurum. Yazmaya ve okumaya fazlaca meraklıyım. İstenilen konuda içerik hazırlayabilirim. Dini konulu içeriklerde kendime güveniyorum. Talepleriniz doğrultusunda detaylı araştırmalar yaparak yazılarınızı sunacağımdan emin olabilirsiniz. Özgün içerikler üretiyorum. Birlikte iletişimde kalarak güzel yazılar ortaya çıkaracağımıza inanıyorum. Tüm içerikleriniz için bana güvenebilirsiniz :)


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İlahiyat fakültesi mezunuyum. İyi bir okurum, mesleğim gereği sık sık araştırmalarda bulunurum. Yazmaya ve okumaya fazlaca meraklıyım. İstenilen konuda içerik hazırlayabilirim. Dini konulu içeriklerde kendime güveniyorum. 

Talepleriniz doğrultusunda detaylı araştırmalar yaparak yazılarınızı sunacağımdan emin olabilirsiniz. Özgün içerikler üretiyorum. Birlikte iletişim kurarak güzel yazılar ortaya çıkaracağımıza güveniyorum. Talepleriniz doğrultusunda yazınızın içeriği ve düzenini ayarlayabilir ve düzenleyebiliriz. 

Dini içerikli yazılar yazmayı araştırmalar yapmayı seviyorum. Bu konudaki bilgilerime güveniyorum. Yeterli gelmediğim alanda da araştırmalar yapıp güzel yazılar ortaya çıkarabileceğime inanıyorum. Yalnızca dini içerikli değil tüm alanlarda hizmet vermeye çalışıyorum. Dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz :)

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.