• Giriş
  • Kayıt Ol

anilbet

İsim
: Ali A.
Kayıt Tarihi
: 11 Mart 2023
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Türkçe/ Edebiyat öğretmeniyim. Çeşitli e gazetelerde editörlük yaptım. Ayrıca kitap tashih işlerinde çalıştım. Araştırmayı ve yazmayı çok seviyorum. Her konuda yazı yazabilirim. Yazılarımı konuyla ilgili araştırmalar yaparak özgün bir şekilde yazmaktayım. Disiplinli olmak en sevdiğim özelliğim. Dolayısıyla işimi vaktinde tamamlamaktan keyif alıyorum. Hem yazı yazmaktan hem raştırmak yapmaktan keyif alan biri olarak iyi işler çıkaracağıma inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

    Yazarlık hizmetim, çeşitli konularda özgün ve akıcı metinler yazarak danışanlarımın ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. İster bir blog gönderisi, ister makale veya başyazı olsun, yazdığım her parça, müşterilerimin ihtiyaçlarını karşılamak için özenle hazırlanmaktadır.

    Yazılarımı bilgim ve yaratıcılığımı kullanarak ilgili konuda araştırmalar yaparak hazırlamaktayım. Yazılarımı okuyucunun dikkatini çekecek ve aranabilir anahtar kelimeler içerecek şekilde gramer kurallarına göre kurguluyorum. Müşterilerimle sürekli iletişim halindeyim ve müşteri geri bildirimlerine göre istenilen değişiklikleri yapıyorum.

    Sonuç olarak, müşterilerimin ihtiyaçlarını karşılamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Müşterilerimin ihtiyaçlarını iyi anlayabilen, onların beklentilerine uygun içerikler üretip zamanında teslimat yapabilen bir yazar olacağımdan emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net